Kreu Kronika Humb jetën një i ri, plagoset një tjetër Durrës

Humb jetën një i ri, plagoset një tjetër Durrës

45

Rreth orës 05:00 të mëngjesit, në aksin rrugor Plepa-Romanat, një mjet i tip “MercesesBenz” i drejtuar shtetasin E. K, 23 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një plep.

Drejtuesi i mjetit ndodhet nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë dhe ka ndërruar jetë pasagjeri shtetasi G. H, 23 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Previous articleDurrës – Arrestohet 1 shtetas i shpallur në kërkim
Next articleShkarkohet  Nënkryetari i Bashkisë Durrës, Arbër Braho.